Gönderim Bilgileri

Kanvas Tablo gönderimlerini nasıl yapıyorsunuz?

Tasarımını seçtiğiniz tablonuzun üretiminden sonra darbelere karşı dayanıklı paketleme ile tarafınıza kargolanır.

Petshop ürünleri ile Kanvas Tablo neden aynı anda gelmiyor?

Kanvas tablolarınızın üretimi kişiye özel yapıldığı için belli bir üretim sürecinden geçmektedir. Petshop ürünlerimiz depomuzdan hemen çıkarılmaktadır.

Ürünler kaç günde elime geçer?

Petshop ürünlerimiz 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kanvas Tablo ürünlerimiz ise 2-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Kapıda ödeme seçeneği var mı?

Kapıda ödeme anlaşmamız bulunmamaktadır.

400₺ üzeri ücretsiz kargo ayrı ayrı gelen ürünlerde de geçerli mi?

400₺ üzeri ücretsiz kargo sepet tutarınıza bağlı olarak aktif hale gelmektedir. Sepet tutarınız 400₺'yi geçtiğinde herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerekmeyecektir.

Ödeme, İade ve Baskı Bilgileri

Nasıl ödeme yapabilirim?

petposterim.com.tr'de Kredi/Banka Kartı ve Havale/EFT ile ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kredi/Banka Kartı ile ödeme işleminizde Paytr altyapısı ile ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Havale/EFT işlemlerinde ödeme aşamasında ilgili seçeneği seçerek siparişin son adımında karşınıza çıkan banka hesap bilgilerine gönderim yapabilirsiniz.

Ürünlerimi nasıl iade edebilirim?

petposterim.com.tr'de yer alan iletişim bilgilerinden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Kanvas Tablo için nasıl fotoğraf göndermeliyim?

Kanvas Tablo baskılarınızda yüksek çözünürlüklü baskı araçları kullanılır. Bu sayede göndereceğiniz fotoğrafta herhangi bir kalite kaybı yaşanmaz. Tablonuzda ortaya çıkacak görselin kalitesini göndereceğiniz fotoğrafın kalitesi belirlemektedir. Diğer tüm işlemlerde en üst kaliteyi garanti ederiz.

 

Not: Kalitesi düşük fotoğraf gönderimlerinde sipariş aşamasında vermiş olduğunuz iletişim bilgileri aracılığı ile tarafınıza bilgi verilmektedir. Düşük kalite fotoğraflarda gerekli bilginin verilmesinin ardından talebiniz ile iptal/iade süreci başlatılabilmektedir.